RSS not configured

Facebook
RSS

Gdy cierpisz z powodu nieprawidłowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem satysfakcji w pożyciu erotycznym spowodowany modyfikacjami albo deformacjami zewnętrznych narządów płciowych lub, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić kształt okolic intymnych – ginekologia estetyczna ma dla Ciebie wiele propozycji, jakie w łatwy sposób rozwiążą te problemy oraz znacząco polepszą jakość funkcjonowania.

Aphrodite – dla kogo?

Pierwszą spośród bardziej interesujących możliwości ginekologii estetycznej jest użycie Aphrodite, czyli nieinwazyjnej techniki dopochwowej. Leczenie z użyciem tego lasera rekomendowany jest w przypadku niwelowania zespołu rozluźnienia pochwy, plastyki różnych elementów układu płciowego, ale też w wypadku wysiłkowego nietrzymania moczu przez kobiety. Laser może być wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów ginekologicznych – dokładne elementy planowanego leczenia i sposób jego dostosowania do indywidualnej sytuacji uzgadniane będą w trakcie pierwszej konsultacji u ginekologa.

Efekty leczenia potrafią przerosnąć oczekiwania, ponieważ zapewnia on powrót naturalnego pH pochwy, poprawia jej wilgotność, intensyfikuje odczuwanie przyjemności erotycznej oraz zmniejsza bolączki powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość leczenia jest w zasadzie bezbolesna oraz bardzo sprawna, Czas powrotu do normalnego funkcjonowania, względem klasycznych sposobów jest bardzo krótki, a dyskomfort z nim połączony – nieduży.

Przebieg zabiegu

Cały zabieg trwa najwyżej kwadrans i jest całkowicie bezbolesny. Bazuje on na włożeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje obkurczenie i aktywację włókien kolagenowych. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza macicę, a dzięki temu – wspiera normalne działanie naszego narządu.
Rezultatem jest odzyskanie komfortu funkcjonowania oraz psychicznej trwałości, oraz pewności siebie.
Zaraz po leczeniu możliwy jest natychmiastowy powrót do codziennych czynności.

Sprawdź ofertę:

Ginekolog Wrocław

Masz problem z częstym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie objawy jak suchość pochwy, jej zapalenie, dyskomfort w trakcie uprawiania seksu, świąd lub pieczenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe problemy w odczuwaniu przyjemności w kontaktach intymnych? Chciałabyś polepszyć estetykę okolic płciowych? Masz problem z tolerowaniem estetyki własnych okolic intymnych? Jeśli tak to rozważ zabieg Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować Twoje problemy, jakie do tej pory jawiły się jako niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

firany do kuchni

Jeżeli nie jesteśmy poplecznikami wieszania w oknie firanek oraz zasłonek, ...